Amerikas Auto

LatviešuРусскийEnglishLithuanian
AMERIKAS AUTO Amerikāņu un tagad arī Eiropas auto rezerves daļas, lietotu un jaunu automašīnu tirdzniecība, a/m pasūtījumi, automašīnu remonts autoserviss, sertifikācija, piegāde no ASV. REZERVES DAĻAS
AUTOTIRDZNIECĪBA
A/M PASŪTĪJUMI
AUTOSERVISS

Transportlīdzekļu sertifikācija

Dalīties

Kopš 2001. gada 1. janvāra Latvijā ir aizliegts ievest jaunas un lietotas automašīnas, kuras nav sertificētas atbilstoši Eiropas Savienības standartiem.

Pārdodam, sertificējam, homoliģējam, reģistrējam j automašīnu modeļus bez COC sertifikāta.

Tuvāka informācija pa telefonu: (+371) 29203737 vai e-pasts: as@amerikasauto.lv.

 

Sertifikācijas cena automašīnām sākot no 150,600 vai 820 eiro, motocikli no 750 eiro. Ar pilno masu 3500kg un vairāk plus 300 eiro. Piekabēm individuāli atkarībā no piekabes, Lūdzu zvaniet.


INDIVIDUĀLĀ TRANSPORTA SERTIFIKĀCIJA UN SIRDSMIERS

Nav noslēpums, ka pasaules autotirgus sevi pakārto galvenajam patērētājam Ziemeļamerikas izvēlīgajam pircējam. Jo apjoms nosaka visu. Tāpēc autobūves šūpulī tapušie modeļi nosaka modes toni visiem ražotājiem, pat ja negribas to atzīt. Izņēmums ir daži ekskluzīvu britu automobiļu darbnīcu radītie projekti. Bet individuālie projekti mūs šoreiz neinteresē.
Amerikāņu autobūves industrijai ir raksturīgs augsta līmeņa pēcpārdošanas iespēju serviss un detaļu izvēle. Ko un kādā cenā? Lētāk , dārgāk, specifiskāk, vienkāršāk. Tas tad arī palīdz noturēt pārdošanas apjomus pietiekoši augstā līmenī. Arī Latvijas tirgus ir atvērts ASV transportam. Tikai no 2001. gada ir stājusies spēkā likuma norma par transporta līdzekļu individuālo sertifikāciju.

Aldis Sāmītis SIA "Amerikas Auto": "Šādu automašīnu ienākšana Latvijas tirgū ir saistīta ar Eiropas Savienības regulu un normu piemērojumu. Daudzi no kārotājiem šo ceļu veic tika līdz pusei. Tiek izmantoti reģistrāciju dokumenti kādā no vecajām Eiropas dalībvalstīm, piemēram, Vācijas. Vai, arī atvieglotā reģistrācija Lietuvā. Tomēr vēlākā laika posmā Latvijā var sākties problēmas. Piemēram, ikgadējā tehniskajā apskatē. Jo neatbilst daudzi parametri noteiktajām normām. Vai nav dokumenti, kas apliecinātu gaismu, vai motora degmaisījuma izmešu normu atbilstību. Gribu informēt lasītāju, ka individuālā sertifikācija ir darbību un dokumentu kopums, kas sevī ietver veselu pasākumu kompleksu un kas garantē šo atzinumu saņēmušajiem mierīgu auto ekspluatāciju, bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Labi, ja tikai finansiāliem. Tāpēc iegādājoties šādas klases auto ir svarīgi to darīt pie uzņēmuma, kas garantē individuālās sertifikācijas pilnu ciklu. Uzņēmums „AMERIKAS AUTO” pilnībā veic transporta tehniskās sertifikācijas pilnu ciklu , atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām un veic patiesu ASV tirgus transporta līdzekļu nokļuvi likumīgā veidā uz Eiropas autoceļiem ieskaitot Latvijas valsti.”

Minēsim tikai vienu piemēru no pagaidu reģistrācijas radītajām problēmām. Lietuvas Republikas pagaidu reģistrācija tiek izsniegta uz 6 mēnešiem. Tad jums atkal par naudu tā jāpagarina. Procedūru sarežģī tas, ka esat piemirsis to laicīgi nokārtot. Un nu jau ar savu transporta līdzekli valsts robežu šķērsot nevarat. Tehnisko apskati iziet nevarat. Un tikai galvas sāpes. Šīs situācijas realitāte nav izdomāta, bet saistīta ar klienta transporta līdzekli un eksistē kā piemērs apkārtceļiem.

Neesat lētticīgi un ieekonomējot dažus desmitus latu nezaudējat simtus nepadarīto darbu dēļ. „AMERIKAS AUTO” ir profesionāls un atbildīgs transporta piegādes un apkopes uzņēmums ar desmitgadēs pārbaudītu reputāciju.

 

Šeit jūs varat uzdot jautājumu par jūsu transportlīdzekļa sertifikāciju.

Nosūtīt ziņu
Tips:
*Šasijas numurs, VIN:
Dokumenti:
transportlīdzekļu dokumenta kopija
ražotāja uzlīmju foto no šofera durvju ailes
VIN foto zem motora pārsega
*Vārds:
*E-pasts:
*Tālrunis:
*Ziņojums:
*Aizsardzības kods:  « 
 
© 1992–2018 Amerikas Auto
Rīga, Biķernieku iela 111a
Top.LV Latvijas Reitingi Яндекс.Метрика 2001–2018 Izstrādāšana: Sergey Drozdov