Amerikas Auto

LatviešuРусскийEnglishLithuanian
AMERIKAS AUTO Amerikāņu un tagad arī Eiropas auto rezerves daļas, lietotu un jaunu automašīnu tirdzniecība, a/m pasūtījumi, automašīnu remonts autoserviss, sertifikācija, piegāde no ASV. REZERVES DAĻAS
AUTOTIRDZNIECĪBA
A/M PASŪTĪJUMI
AUTOSERVISS

Forums

Dalīties
Meklēšana Lietotāji
Forums:
Forums » Dažādi » Skatīt tēmu

Iespēja iegūt balvas jaunā portālā!

Autors Ziņojums
ladyold

Reģistrācija: 30.10.2009
Tēmas: 1
Ziņojumi: 1
Atbilde: 30.10.2009 23:25     Citēt #1

Lockerz.com ir jauna, Apple firmas veidota mājaslapa, kurā var piereģistrēties tikai ar ielūgumiem.
http://ielugumi.tk/

Šajā lapā tu brīvi vari skatīties jaunākos video, klausīties mūziku, spēlēt interesantas spēles , izklaidēties ar draugiem un vienkārši jautri pavadīt laiku!
*Bet interesantākais ir tas, ka par katru redzēto video, spēlēto spēli, vai vienkārši par to ka esi iegājis šajā lapā, Tu saņemsi PTZ (punktus), kurus varēsi iemainīt pret vērtīgām balvām!

Balvu klāsts ir ļoti liels, un katru mēnesi paliek lielāks. Ir viss sākot no motorolleriem, LCD televizoriem, spēļu konsolēm (psp;ps3;wii;xbox 360,utt), jauniem telefoniem (iphone utt.), mp3/mp4 plejeriem (ipod utt.), fotokamerām (sony ; canon), datoriem (macbook, hp, dell inspirion utt), amazon dāvanu kartes, spēles (priekš pc, psp, ps3, xbox 360, wii ),  , snowborda dēļiem , peintbola pistolēm, austiņas, usb atmiņas kartes, populāru firmu somiņām, rotaslietām, pulksteņiem, saulesbrilēm, kosmētikas un  līdz pat tādām lietām kā higiēnas preces, un pat konfektes :)  Bet balvu klāsts ar to nebeidzas, ir vēl un vēl...!

Vai neizklausās lieliski !

Uzzināt vairāk informāciju, un piereģistrēties var šeit: http://ielugumi.tk/

Geras

Atbilde: 21.09.2020 12:11     Citēt #2

 Wow, klasi! Paldies jums liels, sen neesmu redzējis tādu noderīgu amatu šajā forumā. Es uzskatu, ka, izmantojot uzzināt vairāk jums ir iespēja nopelnīt naudu, tikai, lai to varētu ērti dzīvot to tiešām pietiks, ticiet man!

*Vārds  
Ziņojums  
*Aizsardzības kods  «   
 
© 1992–2020 Amerikas Auto
Rīga, Biķernieku iela 111a
Top.LV Latvijas Reitingi Яндекс.Метрика 2001–2020 Izstrādāšana: Sergey Drozdov