Amerikas Auto

LatviešuРусскийEnglishLithuanian
AMERIKAS AUTO Amerikāņu un tagad arī Eiropas auto rezerves daļas, lietotu un jaunu automašīnu tirdzniecība, a/m pasūtījumi, automašīnu remonts autoserviss, sertifikācija, piegāde no ASV. REZERVES DAĻAS
AUTOTIRDZNIECĪBA
A/M PASŪTĪJUMI
AUTOSERVISS

Forums

Dalīties
Meklēšana Lietotāji
Forums:
Forums » Vieta ieteikumiem, priekšlikumiem, sūdzībām » ieteikums » Ziņojums

zxc999


Ziņojums
Vārds: Tomass Vidriks
Pseidonīms: zxc999
Reģistrācijas datums: 08.08.2008
Ziņojumi: 7
Signatūra: kas ir signatūra?
ForumTopicTitle: ieteikums
Atbilde: 09.12.2009 10:34

   Gribēju teikt kad būtu Ļoti forši ja būtu iespēja veidot savam akauntam foto albūmus, kā /draugiem.lv/ kur arī citi varētu aplūkot viena otra dzelzs ļubestības, redzēt to par ko citi lepojās un izrādīt savus sasniegumus. 
   Tas radītu lielāku vēlmi uzturēties šanī blogā, tas ļautu vieglāk uzturēt kontaktus ar AM mīluļiem apspriezt kādu problēmu, nevis bakstīt uz pirkstiem kam kas sāp. Es personīgi sadūros ar interesi meklēt ļaudis kas satur tādu pašu auto marku kas ir man, un gada laikā esmu atklājis diezgan labu pūlku ļaužu, pagaidām mūs apvieno tikai braukšana ciemos vinam pie otra, un telefona sakari.. 
    Pabiju vairāku franču veidotos klubu blogos kur ir liela iespēja izvidot savus forumus ar attēliem iepējām komentēt, pārādīt un pārdot ko vēlas vai nevēlās. Tur ik dienu uzturās tūkstošiem ļaužu. protams par albūmiem tur ar prasa nelielu samaksu. 

 P.S.: Saprotu daudz kas atkarīgs no finansēm, bet tomēr būtu brīnišķīgi.

© 1992–2024 Amerikas Auto
Rīga, Stigu iela 18
2001–2024 Izstrādāšana: Sergey Drozdov
Top.LV