Amerikas Auto

LatviešuРусскийEnglishLithuanian
AMERIKAS AUTO Amerikāņu un tagad arī Eiropas auto rezerves daļas, lietotu un jaunu automašīnu tirdzniecība, a/m pasūtījumi, automašīnu remonts autoserviss, sertifikācija, piegāde no ASV. REZERVES DAĻAS
AUTOTIRDZNIECĪBA
A/M PASŪTĪJUMI
AUTOSERVISS

Forums

Dalīties
Meklēšana Lietotāji
Forums:
Forums » Kas notiek ielās? » Kur ir darbs ? » Ziņojums

Juris Valdeko


Ziņojums
Vārds: Juris Valdeko
Reģistrācijas datums: 03.11.2017
Ziņojumi: 1
ForumTopicTitle: Kur ir darbs ?
Atbilde: 03.11.2017 11:37

Kur ir darbs ? Vai esi tikko beidzis augstskolu? Vai tu meklē jaunu darba vietu? Kā sākt, lai meklēšana beigtos veiksmīgi?

Ja esi savas karjeras sākumā vai arī apzināti, vai nepieciešamības gadījumā esi nokļuvis tādā situācijā, kad darba vietas maiņa ir kļuvusi aktuāla, pozitīva rezultāta sasniegšanai tev ir nedaudz jāveic mājas darbi. Dzīve rāda, ka vieglprātīgu pieeju sagaida izgāšanās, kā rezultātā tu zaudē vērtīgo laiku un naudu. Gatavošanās darba vietas maiņai ir tāda pati kā gatavošanās svarīgam eksāmenam. Ar ko sākt?

Šī lappuse ir domāta tieši tam, lai palīdzētu tev iziet visus soļus līdz brīdim, kad tu jau stājies darbā jaunajā vietā. Šeit tu atradīsi padomu, sākot ar to, kā rakstīt CV, līdz pat programmai, kā iejusties jaunajā darba vietā. Esam šo procedūru rindu sadalījuši apakšpunktos, lai tu varētu ātri atrast tieši to, kas tevi interesē.

 

© 1992–2024 Amerikas Auto
Rīga, Stigu iela 18
2001–2024 Izstrādāšana: Sergey Drozdov
Top.LV