Amerikas Auto

LatviešuРусскийEnglishLithuanian
AMERIKAS AUTO Amerikāņu un tagad arī Eiropas auto rezerves daļas, lietotu un jaunu automašīnu tirdzniecība, a/m pasūtījumi, automašīnu remonts autoserviss, sertifikācija, piegāde no ASV. REZERVES DAĻAS
AUTOTIRDZNIECĪBA
A/M PASŪTĪJUMI
AUTOSERVISS

Forums

Dalīties
Meklēšana Lietotāji
Forums:
Forums » Tirgus » Skatīt tēmu

Mazgājam auto ar prieku

Autors Ziņojums
HWR-CHEMIE Baltija

Atbilde: 09.07.2016 16:49     Citēt #1

Auto īpašnieki vienmēr meklē labākos līdzekļus auto tīrīšanai, ne vienmēr veikalos nopērkamais ir labākais, jo reti kad profesionālos tīrīšanas līdzekļus tirgo lielveikalos vai benzīntankos. Tāpēc vēlos Jums ieteikt internetveikalu, kur var iegādāties profesionālos tīrīšanas līdzekļus, kuri ir efektīvi un viegli pielietojami, kā arī ļoti ekonomiski. Šos produktus izmanto daudzi profesionālie auto mazgāšanas uzņēmumi vai arī auto ķīmiskās tīrītavas un tagad arī Jums ir iespēja tos iegādāties.

Visi līdzekļi ir koncentrāti.                                                                 

Auto tīrīšana no A-Z, no salona smalkumiem, līdz rupjiem netīrumiem zem motora pārsega.

Autošampūns: 5-10 ml šampūna uz 10 l ūdens (MONIL-SHAM vai SPUL-S neu)

Auto vasks - pēc mazgāšanas uzsmidzināt ar pulverizatoru un ieslaucīt ar mikrošķiedras lupatiņu, lai nepaliek piles un Jūsu auto spīdēs un atgrūdīs netīrumus, īpaši ekonomisks 1:300 (MONIL-THERMO)

Perfekts disku tīrāmais - bez piepūles notīra bremžu piedegumus, ikdienas netīrumus utt., 1:3-1:20 (MONIL-FR 3000)

Paneļu un ādas tīrāmais līdzeklis, perfekti notīra netīrumus un attauko virsmu. Viegli un bez beršanas notīra netīrumus no ādas, 1:20-1:100 (F100 SUPER)

Perfekts līdzeklis mīkstajiem segumiem - krēsliem, tapsējumiem. Nebojā virsmu, neatstāj traipus, audumu vai tapsējumu padara pūkainu nevis kā parasti, pēc mazgāšanas tās viestas ir pieglaustas vai arī gaišākas, jo krāsa nomazgāta. ļoti atzīts līdzeklis lietotu auto tirdzniecības sfērā, jo krēslus un tapsējumu padara kā jaunus, 1:10-1:20, īpaši netīrām virsmām 1:1 (FLOOR-EX)

Motora mazgāšanas līdzeklis vai ļoti netīru auto virsbūves mazgāšanai (MONIL-MA). koncentrāts 1:10

 

Kā arī daudzi citi līdzekļi: auto pirmsmazgāšanas, stiklu vasks, stiklu tīrīšanai utt.

 

Piedāvājam arī kvalitatīvu logu šķidruma koncentrātu, kas ir bez krāsvielas, ar patīkamu aromātu, notīra kukaiņu paliekas no stikla bez problēmām, nekaitē gumijām, putojošs. 1:200 (20 ml uz 4 l ūdens) Izmaksas šim produktam ir 0.07 EURO par 1 litru šķidruma.

 

Šeit var aplūkot produkciju:

http://hwr-chemie.lv/transporta-lidzekli-vieglie-un-kravas

http://hwr-chemie.lv/transporta-lidzekli-logu-tirisana

http://hwr-chemie.lv/uzkopsanas-lidzekli-virsmu-tirisana

http://hwr-chemie.lv/lupatinas-un-sukli

 

 

loka

Atbilde: 05.05.2020 17:20     Citēt #2

 Puiši, jūs gribat atrast patiešām labu mājas lapu, kur var apskatīt aktuālo laika prognozi? Tādā gadījumā, es jums iesaku pievērst jūsu uzmanību, lūk, uz šo vietni, https://meteoprog.lv/, jo tieši šeit man vienmēr sanāk būt lietas kursā par aktuālo laika*Vārds  
Ziņojums  
*Aizsardzības kods  «   
 
© 1992–2024 Amerikas Auto
Rīga, Stigu iela 18
2001–2024 Izstrādāšana: Sergey Drozdov
Top.LV