Amerikas Auto

LatviešuРусскийEnglishLithuanian
AMERIKAS AUTO Amerikāņu un tagad arī Eiropas auto rezerves daļas, lietotu un jaunu automašīnu tirdzniecība, a/m pasūtījumi, automašīnu remonts autoserviss, sertifikācija, piegāde no ASV. REZERVES DAĻAS
AUTOTIRDZNIECĪBA
A/M PASŪTĪJUMI
AUTOSERVISS

Forums

Dalīties
Meklēšana Lietotāji
Forums:
Forums » Dažādi » Skatīt tēmu

Nopirkt laivas motoru

Autors Ziņojums
Dilans Gebianso

Reģistrācija: 08.08.2022
Tēmas: 1
Ziņojumi: 2
Atbilde: 08.08.2022 02:42     Citēt #1

Vai varat ieteikt, kur iegādāties labas kvalitātes piepūšamo laivu? Vienkārši nodomāju, ka nopirktu vienu uz Jaungada vakaru, lai to labi nosvinētu un pēc tam dotos makšķerēt nākamajā siltajā laikā.

Anonymous

Reģistrācija: 03.05.2005
Tēmas: 14
Ziņojumi: 52
Atbilde: 08.08.2022 02:43     Citēt #2
Nu skaties, es domāju, ka tev vajadzētu dot to, kas tev šķiet pareizi, bet laiva droši vien ir par daudz, un tur katram ir savas robežas, bet lielākā lieta, ko es sev uzdāvināju Jaunajam gadam, bija kāds foršs motorzāģis.)
Dilans Gebianso

Tēmas: 1
Ziņojumi: 2
Atbilde: 08.08.2022 02:44     Citēt #3
Manuprāt, šobrīd makšķerēšana man ir vissvarīgākā nodarbošanās, jo man patīk pašam ķert zivis, es makšķerēju kopā ar draugiem jau apmēram piecus gadus, un mēs esam lieliski draugi, un tas vienkārši sildīja manu sirdi.
Bosirus Gabals

Ziņojumi: 1
Atbilde: 08.08.2022 02:45     Citēt #4

Pieredzējuši makšķernieki labāk ieteiktu, kādu motoru izvēlēties laivai, es dzinējus pirku tikai divas reizes, sev un tēvam, dzinējus laivām nopirku te https://www.expressshop.lv/lv/p/sports-un-atpta/makerana-un-medbas/laivu-motori izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk, es personīgi nopirku 20 -25 zirgspēku dzinēju, ja nepieciešams liels ātrums, tad pirkumam jāatvēl labs budžets. Jaudīgs dzinējs ir dārgs.

*Vārds  
Ziņojums  
*Aizsardzības kods  «   

© 1992–2022 Amerikas Auto
Rīga, Biķernieku iela 111a
2001–2022 Izstrādāšana: Sergey Drozdov
Top.LV